KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8681358
nr 868 1358
Akvarell
EM Earp, Loch Long, signerad, motivet: 25x55
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 januari 2014
kl 20:06:42
150 kr
200 kr
250 kr